fbpx

Rekomendacje

Finanse to nie tylko słupki i wykresy. To również powiązane z nimi emocje. Poczucie długofalowego bezpieczeństwa lub permanentnej niepewności.

Od pierwszego dnia współpracy – komfort klienta jest dla mnie priorytetem. 

Na wstępie – serdecznie polecam usługi tego Pana. Piotr poinformował, że rekomendacje trafią na stronę www, a w gąszczu różnych doradców ciężko trafić na solidnego.

Jestem przedsiębiorcą – Właśnie m.in. 3 spółki i często otrzymuję telefony od ubezpieczycieli, banków itp.

Kontakt do Piotra otrzymałem przez znajomego / kontrahenta – ze względu na spadki w obrotach związanych z Covid-19, potrzebne było skredytowanie.

Piotr, biorąc pod uwagę pilność sytuacji, ogarną temat niezwykle szybko. Po dość szczegółowej rozmowie po 2 dniach miałem prognozy kredytowe z 6 banków z zaznaczeniem kosztów finalnych, opcji spłaty i symulacji. Cały proces przebiegł sprawnie, a Piotr był dostępny pod telefonem w razie pytań.

Nasza współpraca de facto dopiero się rozpoczęła, ale bez najmniejszych zawahania poprosiłem Piotra, aby przyjrzał się również moim finansom prywatnym, które do tej pory obsługiwała mi księgowa.

Artur M.

Właściciel / Rada nadzorcza 3 przedsiębiorstw, Kraków / Nowy Sącz

Piotr to niesamowicie przyjazny doradca. Poznaliśmy się na targach nieruchomości, gdzie z żoną chcieliśmy się rozpoznać w temacie kredytu hipotecznego.

Piotr bezpłatnie przeprowadził nam analizę naszej sytuacji kredytowej i tego, jak możemy się przygotować, żeby najtaniej wziąć kredyt. Dowiedzieliśmy się również o rozwiązaniach umożliwiających szybszą spłatę kredytu.

Kredyt wzięliśmy we wrześniu ’19 po sprawdzeniu ofert z kilku banków. Od tego czasu jesteśmy w stałym kontakcie z Piotrem, który za każdym razem jest chętny do pomocy. Bardzo dziękujemy za dotychczasową pomoc i oczywiście polecamy dalej!

Jakub i Magdalena F.

Pracownik działu marketingu, Kraków

Z Piotrem znamy się od bardzo dawna – bo ok. 15 lat. Od momentu, kiedy rozpoczął pracę w doradztwie finansowym, obsłużył już pewnie z 20-30 osób z mojego środowiska. Nie wszyscy zostali jego klientami, ale każdy wspomina o nim w samych superlatywach. Rzetelny gość, fachowa wiedza – wartościowa osoba do wsparcia w temacie finansów i ubezpieczeń.

Jacek Z.

Kierowca, Spedycja, Polska / Europa Zachodnia