fbpx

Słowem wstępu..

 

Budowę mojego doświadczenia rozpoczynałem od zarządzania kampaniami marketingowymi dla firm i indywidualnych przedsiębiorców.

Do działań promocyjnych przywiązywana była szczególna uwaga, a same wydatki były znaczną częścią budżetu firmy.

Zupełnie inaczej wyglądała sytuacja z kulturą finansów wewnętrznych – co wielokrotnie niweczyło efekty uzyskiwane przez dział promocji. Kondycja firm była uzależniona od wysokich przepływów finansowych i w momencie kryzysu / zmian na rynku, często popadały one w tarapaty. Panika, zwolnienia, restrukturyzacje.

 

Firmę można zamknąć, biznes zmienić. 

W życiu prywatnym o nowe rozdanie znacznie ciężej.

 

Nawet najmniejsze decyzje wpływają na budowane nawyki – te lepsze, kształtujące nasze bezpieczeństwo długofalowe, jak i te złe – prowadzące do permanentnego uzależnienia od schematu zarobki = bieżące wydatki. Niestety – najczęściej jesteśmy nieświadomi popełnianych błędów, a o negatywnych skutkach dowiadujemy się wtedy, kiedy wcześniejsze decyzje wpłynęły w istotny sposób na nasze aktualne możliwości, a spektrum wyborów zostało mocno ograniczone.

Według badań, statystyczny Polak wydaje ok. 1 pensję rocznie na skutki błędów w zarządzaniu finansami. Zakładając, że okres aktywności zawodowej trwa 40 lat, umiejętne podejście do zarządzania dysponowanymi środkami jest tak samo ważne jak wysokość osiąganych dochodów. Może stanowić przepustkę do zbalansowanego i komfortowego życia, a w przypadku rodziny – również o jej bezpieczeństwie. 

Rynek rozwiązań finansowych jest obszerny i nieustannie zmienia się. Stąd we współpracy stawiam szczególny nacisk na zapoznanie się z dotychczasowymi wyborami klientów, posiadanymi umowami jak i planami na przyszłość.

Pozwala to precyzyjnie dopasować rozwiązanie do zaistniałych potrzeb.

Moje usługi kieruję zwłaszcza do osób, które ze względu na ograniczony czas, nadmiar obowiązków lub zupełnie odmienne zainteresowania – cenią sobie wsparcie w odnalezieniu korzystnych rozwiązań spośród dostępnych na rynku.

Opinie i rekomendacje

Na wstępie – serdecznie polecam usługi tego Pana. Piotr poinformował, że rekomendacje trafią na stronę www, a w gąszczu różnych doradców ciężko trafić na solidnego.

Ja sam jestem przedsiębiorcą – zarządzam 3 spółkami i non-stop otrzymuję telefony od ubezpieczycieli, banków itp. Niestety jakość świadczonych usług (a u niektórych braki w kulturze osobistej) zawsze zniechęcała do dalszego kontaktu.

Numer do Piotra otrzymałem od znajomego – ze względu na spadki w obrotach związanych z Covid-19, potrzebne było skredytowanie. Do tej pory unikaliśmy tego za wszelką cenę.

Piotr, biorąc pod uwagę pilność sytuacji, ogarnął temat niezwykle szybko. Po dość szczegółowej rozmowie, która trwała niepełną godzinę, po 2 dniach miałem propozycje kredytowe z kilku banków z zaznaczeniem kosztów finalnych, opcji spłaty i symulacji. Cały proces przebiegł sprawnie, a Piotr był dostępny pod telefonem w razie pytań.

Nasza współpraca de facto dopiero się rozpoczęła, ale bez najmniejszych zawahania poprosiłem Piotra, aby przyjrzał się również moim finansom prywatnym, którymi do tej pory zarządzała żona.

Artur M.

Właściciel / Rada nadzorcza 3 przedsiębiorstw, Kraków / Nowy Sącz

Piotr to niesamowicie przyjazny doradca. Poznaliśmy się na targach nieruchomości, gdzie z żoną chcieliśmy się rozpoznać w temacie kredytu hipotecznego.

Piotr bezpłatnie przeprowadził nam analizę naszej sytuacji kredytowej i tego, jak możemy się przygotować, żeby najtaniej wziąć kredyt. Dowiedzieliśmy się również o rozwiązaniach umożliwiających szybszą spłatę kredytu.

Kredyt wzięliśmy we wrześniu ’19 po sprawdzeniu ofert z kilku banków. Od tego czasu jesteśmy w stałym kontakcie z Piotrem, który za każdym razem jest chętny do pomocy. Bardzo dziękujemy za dotychczasową pomoc i oczywiście polecamy dalej!

Jakub i Magdalena F.

Pracownik działu marketingu, Kraków

Z Piotrem znamy się od bardzo dawna – bo ok. 15 lat. Od momentu, kiedy rozpoczął pracę w doradztwie finansowym, obsłużył już pewnie z 20-30 osób z mojego środowiska. Nie wszyscy zostali jego klientami, ale każdy wspomina o nim w samych superlatywach. Rzetelny gość, fachowa wiedza – wartościowa osoba do wsparcia w temacie finansów i ubezpieczeń.

Jacek Z.

Kierowca, Spedycja, Polska / Europa Zachodnia

Masz pytanie?

Kontaktując się, akceptujesz zapisy Polityki Prywatności tej witryny.

12 + 6 =

…lub spotkajmy się

na żywo lub przez jeden z 7 komunikatorów audio-video!

Online

przez Zoom / Skype / Meet

Kraków

Rynek Główny 39/5

Warszawa

Łucka 18/27

Rzeszów

Morgowa 92/2

…lub spotkajmy się

na żywo lub przez jeden z 7 komunikatorów audio-video!

Kraków

Rynek Główny 39/5

Warszawa

Łucka 18/27

Rzeszów

Morgowa 92/2

…lub

spotkajmy się

na żywo lub przez jeden z 7 komunikatorów audio-video!

Biuro główne

Kraków – Rynek Główny 39/5

Biura lokalne:

Warszawa, Łucka 18/27

Rzeszów, Morgowa 92/2