fbpx

Jakub Sajdak

Doradca finansowy

Jakub Sajdak - finanse dla świadomych

O mnie

Świat finansów od zawsze był dla mnie fascynujący. Świadomość, że to w nim zapadają decyzję nadające kierunek naszej cywilizacji cały czas skłania mnie do refleksji. Uważam, że zwykły szary obywatel także może się w tym odnaleźć. Z taką misją tworzymy tego bloga. Dzielę się z wami wiedzą, opiniami a także doświadczeniami w tematach ekonomiczno-finansowych. Praca zawodowa oraz dwa kierunki studiów związane z finansami dają mi świeży pogląd na bieżące sprawy. Połączenie teorii i praktyki w tym zakresie uważam za narzędzie do tworzenia lepszej rzeczywistości finansowej. Właśnie tym chciałem się z wami podzielić tworząc treści na tej stronie. Moimi głównymi specjalizacjami są inwestycje oraz consulting biznesowy. Chętnie skonsultuje z wami wszelkie zagadnienia wpisujące się w tematykę tego bloga.

Teksty mojego autorstwa publikuje także na autorskim Facebooku “Finansowy Snajper” oraz pod pseudonimem @droetker4 na portalu wykop.pl

Od zawsze moją pasją były pieniądze oraz dziennikarstwo. Owocem tych dwóch pasji stała się moja działalność na tym portalu. Moje praktyczne doświadczenie zawodowe w połączeniu z kierunkowym wykształceniem sprawia, że treści oraz wskazówki zawsze są rzetelne i sprawdzone. Korzystając z nich można zrozumieć otaczający nas świat coraz szybciej zmieniających się finansów.

 

Rekomendacje

Pochlebne opinie znajomej przekonały mnie do spotkania z Panem Jakubem. Zrealizowaliśmy razem tematy ubezpieczeń oraz zabezpieczenia emerytalnego. Z obu rozwiązań jestem zadowolona. Wszystko zostało bardzo precyzyjnie wyjaśnione i rozpracowane do najmniejszego szczegółu, a przedstawione rozwiązania okazały się bardzo korzystne.

Małgorzata J. 34 lata, Kraków 
Specjalista ds. Zarządzania Projektami


 

Pan Jakub z dużą cierpliwością i ogromną wiedzą wprowadził mnie w świat inwestycji. Dokładna analiza moich potrzeb w oparciu o modele dywersyfikacji pozwoliła mi w bezpieczny sposób postawić pierwsze kroki w inwestycjach. Duża ilość danych, dowodów anegdotycznych oraz fachowa wiedza pozwoliła mi zrozumieć, jak działają różnego typu inwestycje. Dzięki temu mogłem wybrać coś dla siebie i skutecznie pomnażam swój kapitał.

Filip K. 27 lat, Łódź 


 

Jestem przedsiębiorcą i w czasach pandemii liczy się każda złotówka dodatkowej płynności finansowej. Pan Jakub pomógł mi w zoptymalizowaniu kredytów firmowych, a także pokazał przepisy i możliwości znaczącego obniżenia podatku dochodowego. Polecam serdecznie, szczególnie w obszarze MŚP i spółek osobowych.

Adam Z. 41 lat, Nowy Sącz 
Przedsiębiorca

 

Porozmawiajmy

Masz możliwość skorzystania z jednorazowej, bezpłatnej konsultacji ze mną. Kontaktując się, akceptujesz zapisy Polityki Prywatności tej witryny.

+ nie sprzedajemy danych

+ nie spamujemy Twojego emaila

7 + 5 =