fbpx

Sprawdzenie środków OFE

Aktualizacja 2020-2021

Etap 1: Sprawdzenie towarzystwa

Do serwisu internetowego ZUS możemy zalogować się tutaj: ZUS NPI ( https://www.zus.pl/portal/logowanie.npi )

Mamy kilka różnych opcji na zalogowanie się do portalu:

  1. Jeżeli posiadamy już profil PUE – podajemy login i hasło.
  2. Uniwersalny Profil Zaufany
  3. Poprzez przekierowanie do systemu bankowego i weryfikację naszej osoby w serwisie bankowym. Po poprawnej autoryzacji, zostaniemy przekierowani spowrotem do portalu ZUS.

Po poprawnym zalogowaniu się do serwisu, w prawym górnym rogu będziemy mieli 3 zakładki (domyślnie otwarta jest zakładka Ogólna). Wybieramy drugą zakładkę – Ubezpieczony.

Pokażą nam się nowe opcje w panelu po lewej stronie. Wśród nich znajdziemy OFE, które należy wybrać.

Po załadowaniu się widoku, powinna pokazać się nazwa Towarzystwa, które zarządza naszymi środkami. W Polsce dostępnych jest/było 13 towarzystw, o czym poniżej.

Etap 3: Sprawdzenie wartości jednostek

Ilość posiadanych jednostek uczestnictwa należy przemnożyć przez ich aktualną wartość. Jeden z rankingów notowań funduszy OFE można znaleźć na portalu analizy.pl – TUTAJ . Wartość pojedynczej jednostki uczestnictwa znajduje się w pierwszej kolumnie po nazwie towarzystwa PTE.

Po kliknięciu w interesujący nas fundusz, możliwe będzie prześledzenie historii wartości jednostek i pozyskanie dodatkowych informacji o funduszu.

Konsultacja emerytalna

Chcesz zadbać o lepsze przygotowanie do emerytury. Wykorzystaj bezpłatną konsultację w celu sprawdzenia posiadanych rozwiązań, obliczenia oczekiwanej emerytury z ZUS jak również możliwości lepszego zabezpieczenia seniorskich lat we własnym zakresie.

Aktualny stan

Poczynione kroki do momentu spotkania

Twoje plany

Porozmawiamy o tym, jak wizualizujesz sobie swoją emeryturę

Rozwiązania

Przeanalizuję dostępne możliwości i rozwiązania na rynku

Działanie

W osiągnięciu celu ważne będą podjęte kroki

Skorzystaj z szansy!

Konsultacja emerytalna uwzględniająca zweryfikowanie ilości środków OFE, indywidualnej stopy zastąpienia jak również przeanalizowania możliwości zwiększenia komfortu na emeryturze jest bezpłatna dla czytelników tej strony. Możliwość odbycia konsultacji online i lokalnie.

Skorzystaj z informacji kontaktowych poniżej, aby zarezerwować termin.

Kontakt

Kontaktując się, akceptujesz Politykę Prywatności.

Wypełnij formularz. Zwiększ świadomość.

  •  nie sprzedajemy danych
  •  nie spamujemy
  •  100% indywidualnie

13 + 10 =

Ważne: Wszelkie informacje zawarte na tej stronie mają charakter orientacyjny/poglądowy i w żadnym wypadku nie powinny być odbierane jako sugestie / doradztwo finansowe.

Informacja o portalu analizy.pl – *Analizy Online S.A. to wyspecjalizowany, niezależny ośrodek analityczny, który na bieżąco monitoruje i szczegółowo analizuje sytuację w poszczególnych obszarach rynku kapitałowego.
Misją firmy Analizy Online S.A jest funkcjonowanie jako „niezależny ośrodek opiniotwórczy, będący liderem w dostarczaniu wysokiej jakości unikalnych rozwiązań, pozwalających na podejmowanie właściwych decyzji na rynku kapitałowym.

Więcej informacji na stronie portalu: https://www.analizyonline.com/pl/o-nas